Tepelné čerpadlo Panasonic Aquarea EcoFleX

2 v 1 – Udržitelný a efektivní komfort po celý rok

Panasonic tepelná čerpadla Eco-Flex

Tepelné čerpadlo Aquarea EcoFleX je průkopnické řešení, které spojuje vzduchovod kanálové jednotky s technologií nanoe™ X a poskytuje teplou vodu ohřátou pomocí rekuperace tepla, prostorové vytápění, prostorové chlazení a čistší vzduch. Vynikající účinnost a úspory energie s nízkými emisemi CO2.

Chytré pohodlí

Úspory energie, komfort a ovládání odkudkoli. Tepelné čerpadlo Aquarea EcoFleX je standardně vybaveno modulem Wi-Fi, který umožňuje inteligentní ovládání a monitorování spotřeby elektrické energie pomocí služby Aquarea Smart Cloud.

Kompaktní konstrukce

Tepelné čerpadlo Aquarea EcoFleX nabízí vynikající design a účinnost, je ideální pro instalace s omezenými prostory, jako jsou byty nebo bytové komplexy. Kompaktní venkovní jednotka může současně poskytovat klimatizaci i teplou vodu. Zásobník skvěle zapadne do každé kuchyně, malé prádelny nebo jiného požadovaného prostoru. Není nutný přívod plynu.

Vícenásobné řešení

Moderní řešení jednotek vzduch–voda využívajících výparník s přidanou hodnotou, které nabízí funkci dvojitého vytápění a rekuperace tepla.

  • Dvojité vytápění: Současný ohřev vzduchu a příprava teplé vody nebo vytápění
  • Rekuperace tepla: Opětovné využití odpadního tepla z venkovní jednotky pro přípravu teplé vody
  • Nepřetržité vytápění: Ohřev vzduchu běží nepřetržitě i při odmrazování

Technologie nanoe™ X pro neustálé zlepšování ochrany

Tato sofistikovaná technologie využívá hydroxylové radikály (známé též jako OH radikály), které dokážou zabránit množení škodlivin, jako jsou alergeny, bakterie, viry, plísně, zápachy a některé nebezpečné látky. Tento přirozený proces významně zlepšuje vnitřní prostředí a nepřetržitě zvyšuje ochranu uvnitř místnosti.

Výkon technologie nanoe™ X se liší podle velikosti místnosti, prostředí a způsobu použití a dosažení plného účinku může trvat několik hodin. Technologie nanoe™ X není lékařské zařízení. Je třeba dodržovat místní stavební předpisy a hygienická doporučení.

Jedinečná technologie, která řídí systém

Rekuperace tepla Tepelné čerpadlo Panasonic

Rekuperace tepla

Chlazení (vzduch–vzduch) + TV (vzduch–voda) 

Výměna tepla, která probíhala ve venkovní jednotce, se nyní provádí v ohřívači vody.

Dvojité vytápění – Tepelné čerpadlo Panasonic

Dvojité vytápění

Vytápění (vzduch–vzduch) + vytápění (vzduch–voda) nebo TV

Teplo z kompresoru je současně dodáváno pro vytápění i přípravu teplé vody.

Nepřetržité vytápění – Tepelné čerpadlo Panasonic

Nepřetržité vytápění

Nepřetržitý provoz vytápění (vzduch–vzduch)

Využívá souběžně teplo ze zásobníku k odmrazování i vytápění.

Rozdělení tepelných čerpadel Panasonic

Představujeme vám inovativní řešení pro váš domov - Panasonic Aquarea. Ušetříte na nákladech instalace, zefektivníte svůj dům a redukujete spotřebu energie. Přináší to kladný přínos pro životní prostředí na mnoho let. Užijete si pohodlí a komfort v rozpočtu.

Vše v jednom Aquarea All in One
Tato řada inteligentně spojuje nejlepší technologii jednotky hydrokit s prvotřídním zásobníkem z nerezové oceli, který nevyžaduje údržbu.

Pro nové instalace, zejména pro ty s omezenými prostory
Nové tepelné čerpadlo Aquarea EcoFleX je průkopnické řešení, které spojuje vzduchovod kanálové jednotky s technologií nanoe™ X a poskytuje teplou vodu ohřátou pomocí rekuperace tepla, prostorové vytápění, prostorové chlazení a čistší vzduch. Vynikající účinnost a úspory energie s nízkými emisemi CO2.

Pro nové instalace a nízkoenergetické domy
Vynikající účinnost, úspory energie s minimální produkcí emisí CO2 a minimální prostorové nároky. Vyšší výkon s faktory COP až 5,33 (u jednotky generace J s výkonem 3 kW).

Pro extrémně nízké teploty, rekonstrukce a modernizace
Ideální k zajištění trvalého topného výkonu i při velmi nízkých teplotách. Tato řada dokáže udržovat topný výkon tepelného čerpadla i při venkovní teplotě −20 °C* bez pomocného elektrického ohřívače.

* Při teplotě průtoku 35 °C.

Aquarea HT

Pro dům se starými vysokoteplotními radiátory
Ideální pro modernizace: zelený zdroj energie funguje se stávajícími radiátory. Aquarea HT je nejvhodnějším řešením, neboť dokáže dodat výstupní vodu o teplotě 65 °C i při venkovních teplotách –15 °C.

Dotace Nová Zelená Úsporám

Klimatizace, tepelná čerpadla a přesná regulace vzduchu

Společnost CIUR a.s. je jedním z největších dodavatelů klimatizační techniky v České republice a na Slovensku. Divize TZB zastupuje řadu renomovaných značek se širokou škálou kvalitního a moderního sortimentu určeného pro větrání, topení či klimatizaci domácností i komerčních prostor. Působíme rovněž v oblasti speciálních provedení ovládání a regulace zařízení.

Poradenství zdarma

S výběrem vhodné klimatizace či tepelného čerpadla Vám rádi poradíme, navrhneme optimální výkon a typ zařízení, po obhlídce zdarma i umístění a stavební připravenost.

Zaměření zdarma

Zaměříme si vše potřebné na místě, probereme s Vámi Vaše požadavky a navrhneme ideální řešení pro Vás a Váš prostor.

Montáž na klíč

Instalaci provedou zkušení technici, zaškolí Vás v ovládání a vysvětlí Vám, jak se o zařízení starat.

Servis

Provádíme rychlý a kvalitní záruční i pozáruční servis klimatizací a tepelných čerpadel. Jsme stabilní firma, s námi budete mít zařízení vždy v pořádku.