Rooftopy

Kompaktní řešení nastřešních jednotek

Kompaktní řešení střešních jednotek dokáže najít odpověď na potřeby jak lehkého průmyslu, tak nákupních center, restaurací a řetězců rychlého občerstvení, ale i např. chlazení elektrorozvoden . Jednoduché a vysokoúčinné řešení tzv. PLUG and PLAY znamená úspory jak ve fázi projektové přípravy, stavební připravenosti, tak instalace a následné údržby. To vše díky své chytré koncepci vestavěného chladicího okruhu a zabudované, sofistikované a léty ověřené regulace CLIMATIC. I když je zařízení kompaktní, dokáže nabídnout široký rozsah jak chladicího, tak topného výkonu stejně tak i vzduchového průtoku.

Klimatizace, regulace a tepelná čerpadla

Společnost CIUR a.s. je jedním z největších dodavatelů klimatizační techniky v České republice a na Slovensku. Divize TZB zastupuje řadu renomovaných značek se širokou škálou kvalitního a moderního sortimentu určeného pro větrání, topení či klimatizaci domácností i komerčních prostor. Působíme rovněž v oblasti speciálních provedení ovládání a regulace zařízení.

Poradenství zdarma

S výběrem vhodné klimatizace či tepelného čerpadla Vám rádi poradíme, navrhneme optimální výkon a typ zařízení, po obhlídce zdarma i umístění a stavební připravenost.

Zaměření zdarma

Zaměříme si vše potřebné na místě, probereme s Vámi Vaše požadavky a navrhneme ideální řešení pro Vás a Váš prostor.

Montáž na klíč

Instalaci provedou zkušení technici, zaškolí Vás v ovládání a vysvětlí Vám, jak se o zařízení starat.

Servis

Provádíme servis v záruční i pozáruční době.