Klimatizace

Pro chlazení či vytápění Vašeho domu.

Klimatizace do domácnosti

Zajišťujeme dodávky i montáž značkových klimatizací PANASONIC, a to včetně servisu záručního i pozáručního. Umíme najít řešení pro každého, pro jednu místnost, byt či dům, prodejnu, firmu, serverovnu či celou průmyslovou halu. S klimatizacemi máme více jak 20 let zkušeností, a tak víme, že je nutné každou zakázku řešit individuálně.
Funkce chlazení v našich jednotkách je již standardně doplněna teplovzdušným vytápěním, které lze s výhodou využít v přechodném období pro přitápění.

Přednosti našich klimatizací PANASONIC

  • Nízké provozní náklady díky maximální účinnost
  • Tichý chod vnitřních i venkovních jednotek
  • Čistý vzduch zbavený virů, bakterií, plísní i pro alergiky
  • Volitelné ovládání pomocí chytrého telefonu
  • Velký výběr vnitřních jednotek od nástěnných, přes kazetové, parapetní až po kanálové
  • Možná volba i výkonnějších jednotek z komerční řad

Nabízíme Vám řešení

Klimatizaci v sestavách pro jednu nebo více místností (multisplit) dodáváme na klíč.

Naše katalogy klimatizací

Katalog nové řady klimatizací pro domácnosti:

Standardní průběh zakázky

Často kladené dotazy

Zajištujeme dodávky i montáž značkových klimatizací PANASONIC a to včetně servisu záručního i pozáručního. Neváhejte nás kontaktovat, připravíme pro Vás řešení na míru.

V první řadě je potřeba zjistit o jaký prostor se jedná. Zda chcete chladit jednu místnost či větší prostor, jaké jsou rozměry a další parametry chlazeného prostoru, účel využívání… Umíme řešit klimatizaci bytu, domu, kanceláře, ale i komerčních a průmyslových prostor, včetně serveroven.

Nejrychlejším a finančně nejvýhodnější řešením je nástěnná jednotka typu SPLIT.  Tzn. jedna venkovní a jedna vnitřní jednotka propojená chladivovým potrubím. Propojující potrubí je vedeno v lištách. Veškeré podrobnosti by Vám naši technici vysvětlili na obhlídce u Vás.

Dodáváme a montujeme značkové klimatizace PANASONIC, které zajistí nejen chlazení, ale i vytápění v přechodném období. Mohou být vybaveny systéme pro čištění vzduchu NANOE X, které jsou vhodné pro alergiky, eliminují viry bakterie a plísně nebo ovládáním přes chytrý telefon. Pro byty a domy využíváme produktů z rezidenční řady, pro rozsáhlejší řešení využíváme produkty komerční řady.

Nástěnné, kazetové, kanálové pro skrytou instalaci či parapetní. Nejčastější volbou jsou nástěnné jednotky, které jsou cenově nejvýhodnější, jejich instalace je jednoduchá a nevyžaduje žádné stavební úpravy.

Instalace klimatizace je pro zkušené odborníky velmi jednoduchá a rychlá. Náročnost záleží na vzdálenosti mezi jednotkami, přístupu a konstrukci zdí. Potrubí propojující vnitřní a venkovní jednotku může být skryté či vedeno v lištách na povrchu. Vždy je také důležité myslet na řešení odvodu kondenzátní vody, která při chlazení z jednotky vytéká. Veškeré potřebné informace ohledně přípravy před instalací Vám sdělíme před vlastní instalací.

Poskytujeme záruku na kompresory Panasonic 5 let, na zařízení 2 roky. Prodlouženou záruku poskytujeme za příplatek.

Zajišťujeme nejen montáž, ale i záruční a pozáruční servis.