Komerční splity a VRF

Komerční splity PANASONIC PACi Elite/Standard jsou jednotky předurčené pro celoroční provoz jak v režimu chlazení, tak v režimu vytápění. Vysoká spolehlivost zaručuje bezproblémový provoz jak při chlazení serveroven a elektro rozvoden, tak i při využití pro celoroční úpravu vzduchu např. do hal a prodejen. Široký rozsah regulace a vnitřních jednotek je samozřejmostí!

VRF je vysoce účinné a vysoce flexibilní řešení, které zároveň splňuje požadavky na komfort a ekologii. Široký rozsah regulace, vnitřních jednotek a výkonu, dokáže najít odpověď pro široké spektrum aplikací. Specialitou je řada ECOG tzv. GHP jednotka, která pro pohon kompresoru využívá zemní plyn nebo propan butan. Venkovní jednotku ECO G je možné kombinovat jak s vnitřními jednotkami značky Panasonic, tak s vodním výměníkem (je možné vytvořit plynové tepelné čerpadlo vzduch/voda). S ECOG se nemusíte bát nedostatečné elektrické přípojky.

Klimatizace, regulace a tepelná čerpadla

Společnost CIUR a.s. je jedním z největších dodavatelů klimatizační techniky v České republice a na Slovensku. Divize TZB zastupuje řadu renomovaných značek se širokou škálou kvalitního a moderního sortimentu určeného pro větrání, topení či klimatizaci domácností i komerčních prostor. Působíme rovněž v oblasti speciálních provedení ovládání a regulace zařízení.

Poradenství zdarma

S výběrem vhodné klimatizace či tepelného čerpadla Vám rádi poradíme, navrhneme optimální výkon a typ zařízení, po obhlídce zdarma i umístění a stavební připravenost.

Zaměření zdarma

Zaměříme si vše potřebné na místě, probereme s Vámi Vaše požadavky a navrhneme ideální řešení pro Vás a Váš prostor.

Montáž na klíč

Instalaci provedou zkušení technici, zaškolí Vás v ovládání a vysvětlí Vám, jak se o zařízení starat.

Servis

Provádíme servis v záruční i pozáruční době.

LETNÍ SLEVA 20 %

Vyplňte nezávaznou poptávku na klimatizaci nebo tepelné čerpadlo a žádejte slevu 20 %. Časově omezená nabídka.