Suché chladiče

Suché chladiče Refrion pro administrativní budovy, veřejné budovy, nádraží, školy, university, ubytovací zařízení jako jsou hotely, hostely, studentské koleje, dále pro nemocnice, lehký průmysl, pro průmysl automobilový, dřevozpracující, energetický a ocelářský,  a také pro stávající i nová datacentra. Vyznačují se kvalitní povrchovou úpravou opláštění na míru, které dokáže zabezpečit dlouhodobou ochranu proti korozi i v náročných exteriérových podmínkách. Nabízíme širokou škálu příslušenství pro standardní účely, ale i pro tzv. HEAVY DUTY řadu do náročných až extrémně náročných podmínek.

Klimatizace, regulace a tepelná čerpadla

Společnost CIUR a.s. je jedním z největších dodavatelů klimatizační techniky v České republice a na Slovensku. Divize TZB zastupuje řadu renomovaných značek se širokou škálou kvalitního a moderního sortimentu určeného pro větrání, topení či klimatizaci domácností i komerčních prostor. Působíme rovněž v oblasti speciálních provedení ovládání a regulace zařízení.

Poradenství zdarma

S výběrem vhodné klimatizace či tepelného čerpadla Vám rádi poradíme, navrhneme optimální výkon a typ zařízení, po obhlídce zdarma i umístění a stavební připravenost.

Zaměření zdarma

Zaměříme si vše potřebné na místě, probereme s Vámi Vaše požadavky a navrhneme ideální řešení pro Vás a Váš prostor.

Montáž na klíč

Instalaci provedou zkušení technici, zaškolí Vás v ovládání a vysvětlí Vám, jak se o zařízení starat.

Servis

Provádíme servis v záruční i pozáruční době.

LETNÍ SLEVA 20 %

Vyplňte nezávaznou poptávku na klimatizaci nebo tepelné čerpadlo a žádejte slevu 20 %. Časově omezená nabídka.