Chillery

Výrobníky chladicí vody

Firma CIUR a.s. nabízí širokou škálu výrobníků chladicí vody, co se týče výkonu, tak i provedení. Dokážeme nabídnout jednotky od chladicího výkonu 4 kW až po 4100 kW, v provedení vzduchem chlazených, vodou chlazených i jednotek s odděleným kondenzátorem. Samozřejmostí je provedení jednotek s tzv. reverzibilním režimem (tepelného čerpadla). Protože naše výrobníky používají rozmanitou technologii kompresorů (scrollová, šroubová, invertorová technologie a technologie TURBOCOR), jsme schopní najít řešení jak pro provozy s požadavkem CENA/VÝKON, tak pro provozy s vysokými nároky na celoroční provoz a nekompromisní energetickou účinnost.

Klimatizace, regulace a tepelná čerpadla

Společnost CIUR a.s. je jedním z největších dodavatelů klimatizační techniky v České republice a na Slovensku. Divize TZB zastupuje řadu renomovaných značek se širokou škálou kvalitního a moderního sortimentu určeného pro větrání, topení či klimatizaci domácností i komerčních prostor. Působíme rovněž v oblasti speciálních provedení ovládání a regulace zařízení.

Poradenství zdarma

S výběrem vhodné klimatizace či tepelného čerpadla Vám rádi poradíme, navrhneme optimální výkon a typ zařízení, po obhlídce zdarma i umístění a stavební připravenost.

Zaměření zdarma

Zaměříme si vše potřebné na místě, probereme s Vámi Vaše požadavky a navrhneme ideální řešení pro Vás a Váš prostor.

Montáž na klíč

Instalaci provedou zkušení technici, zaškolí Vás v ovládání a vysvětlí Vám, jak se o zařízení starat.

Servis

Provádíme servis v záruční i pozáruční době.