Tepelné čerpadlo Panasonic Aquarea High Performance

Pro nové instalace a nízkoenergetické domy. Vynikající účinnost, úspory energie s minimální produkcí emisí CO2 a minimálním prostorem.

Tepelná čerpadla Aquarea High Performance

Řada High Performance vám pomůže splnit přísné požadavky a snížit náklady na provoz budovy.

Vytápění a příprava teplé vody v domácnosti mají velmi významný dopad na spotřebu energie celého domu. Účinná tepelná čerpadla Panasonic mohou výrazně pomoci snížit spotřebu energie domu.

Hlavní body řady High Performace

  • Vyšší výkon s faktory COP až 5,33 u jednotky generace J s výkonem 3 kW
  • Snížená spotřeba energie díky našemu oběhovému čerpadlu s třídou energetické účinnosti „A“
  • Přidané funkce dálkového ovladače: automatický režim, režim dovolené, zobrazení spotřeby energie

Společnost Panasonic vyvinula tepelná čerpadla Aquarea v provedení All in One, split nebo monoblok pro domácnosti, které mají vysoké nároky na výkon. Systém Aquarea bude fungovat v jakémkoli počasí – dokonce i při teplotě –20 °C! Tepelné čerpadlo Aquarea se snadno začlení do nových i stávajících instalací všech typů nemovitostí.

Tepelná čerpadla řady High Performance mají vysokou účinnost (např. KIT-ADC03JE5)

Srovnání spotřeby elektrické energie u tepelných čerpadel

Standardní oběhová čerpadla ve srovnání s naším oběhovým čerpadlem s třídou energetické účinnosti „A“

Srovnání spotřeby energie oběhových čerpadel. Oběhové čerpadlo s třídou energetické účinnosti A s dynamickým ovládáním průtoku pro jednotku monoblok o výkonu 5 kW.

* Na základě údajů z německého trhu: za předpokladu, že se standardní čerpadlo může lišit v závislosti na spotřebě a nákladech na energii.

Snížení hlučnosti tepelného čerpadla v nočním režimu

Společnost Panasonic vytvořila noční režim pro další snížení hlučnosti, pokud je to zapotřebí

Zvláštní pozornost byla věnována hlučnosti.

1) Akustický tlak je měřen ve vzdálenosti 1 m od venkovní jednotky ve výšce 1,5 m.

2) Standardní podmínky provozu při jmenovitém topném výkonu za teploty +7 °C (teplota topné vody 35 °C) u venkovních jednotek se dvěma ventilátory. U venkovních jednotek s jedním ventilátorem je hlučnost v nočním režimu nižší o 3 dB(A).

Jednotky High Performance generace J zajišťují konstantní výstupní teplotu vody 60°C i při velmi nízkých teplotách

Jednotky Aquarea High Performance generace J dokážou držet výstupní teplotu vody 60 °C při venkovních teplotách do –10 °C a zachovají tak v místnosti vysokou míru komfortu i při nízkých teplotách. U jiných tepelných čerpadel teplota vody při nízkých venkovních teplotách výrazně klesá a tepelné čerpadlo musí pracovat mimo návrhové podmínky, což vede ke snížení komfortu uvnitř místnosti.

Rozdělení tepelných čerpadel Panasonic

Představujeme vám inovativní řešení pro váš domov - Panasonic Aquarea. Ušetříte na nákladech instalace, zefektivníte svůj dům a redukujete spotřebu energie. Přináší to kladný přínos pro životní prostředí na mnoho let. Užijete si pohodlí a komfort v rozpočtu.

Vše v jednom Aquarea All in One
Tato řada inteligentně spojuje nejlepší technologii jednotky hydrokit s prvotřídním zásobníkem z nerezové oceli, který nevyžaduje údržbu.

Pro nové instalace, zejména pro ty s omezenými prostory
Nové tepelné čerpadlo Aquarea EcoFleX je průkopnické řešení, které spojuje vzduchovod kanálové jednotky s technologií nanoe™ X a poskytuje teplou vodu ohřátou pomocí rekuperace tepla, prostorové vytápění, prostorové chlazení a čistší vzduch. Vynikající účinnost a úspory energie s nízkými emisemi CO2.

Pro nové instalace a nízkoenergetické domy
Vynikající účinnost, úspory energie s minimální produkcí emisí CO2 a minimální prostorové nároky. Vyšší výkon s faktory COP až 5,33 (u jednotky generace J s výkonem 3 kW).

Pro extrémně nízké teploty, rekonstrukce a modernizace
Ideální k zajištění trvalého topného výkonu i při velmi nízkých teplotách. Tato řada dokáže udržovat topný výkon tepelného čerpadla i při venkovní teplotě −20 °C* bez pomocného elektrického ohřívače.

* Při teplotě průtoku 35 °C.

Aquarea HT

Pro dům se starými vysokoteplotními radiátory
Ideální pro modernizace: zelený zdroj energie funguje se stávajícími radiátory. Aquarea HT je nejvhodnějším řešením, neboť dokáže dodat výstupní vodu o teplotě 65 °C i při venkovních teplotách –15 °C.

Dotace Nová Zelená Úsporám

Klimatizace, tepelná čerpadla a přesná regulace vzduchu

Společnost CIUR a.s. je jedním z největších dodavatelů klimatizační techniky v České republice a na Slovensku. Divize TZB zastupuje řadu renomovaných značek se širokou škálou kvalitního a moderního sortimentu určeného pro větrání, topení či klimatizaci domácností i komerčních prostor. Působíme rovněž v oblasti speciálních provedení ovládání a regulace zařízení.

Poradenství zdarma

S výběrem vhodné klimatizace či tepelného čerpadla Vám rádi poradíme, navrhneme optimální výkon a typ zařízení, po obhlídce zdarma i umístění a stavební připravenost.

Zaměření zdarma

Zaměříme si vše potřebné na místě, probereme s Vámi Vaše požadavky a navrhneme ideální řešení pro Vás a Váš prostor.

Montáž na klíč

Instalaci provedou zkušení technici, zaškolí Vás v ovládání a vysvětlí Vám, jak se o zařízení starat.

Servis

Provádíme rychlý a kvalitní záruční i pozáruční servis klimatizací a tepelných čerpadel. Jsme stabilní firma, s námi budete mít zařízení vždy v pořádku.