Ohřev TUV Panasonic

Úsporný ohřev teplé užitkové vody v domácnosti.

Využijete-li ve Vašem domě tepelné čerpadlo vzduch-voda, bude zajištěn ohřev TUV v zásobníku připojeném k tomuto systému. Na výběr je velké množství zásobníku TUV od 180 l do 410 l. Pokud však využíváte jiný zdroj (např. tepelné čerpadlo vzduch-vzduch), je možné pro ohřev vody využít zásobník s vestavěným tepelných čerpadlem Aquarea DHW.

Aquarea DHW

Aquarea DHW je složená z nádrže na teplou užitkovou vodu a zabudovaného tepelného čerpadla, které čerpá energii z okolního vzduchu. Toto řešení, díky působivým úsporám energie a nákladů, představuje ideální náhradu za elektrické kotle.

Hlavní přednosti

  • Až 75% úspora energie
  • Návratnost investice cca 4 roky (oproti standardnímu bojleru)
  • Objem od 80 do 285 litrů
  • Dva typy: k montáži na zeď a volně stojící
  • Možnost připojení vnějšího zdroje vytápění
  • Dvojitá protikorozní ochrana

Tyto superefektivní, nízkoenergetické systémy přinášejí účinný ohřev teplé vody. Nádrž může ohřívat vodu do maximální teploty 55 °C a zajistí vysoký komfort po celý rok. Představují ekologické a vysoce efektivní řešení výměny starých kotlů a elektrických ohřívačů. Ve srovnání s elektrickými systémy dosahuje až 75% úspory a návratnost investice začíná kolem čtvrtého roku od instalace.

Akce TV Panasonic

Informace pro zákazníky společnosti CIUR:

Televizi, jako dárek, nabízíme ke každému čerpadlu značky Panasonic, řady Aquarea, generace H, J nebo K, dodávka s montáží.

Podmínka dodání TV Panasonic* v hodnotě 9.000,- Kč

Dodávka tepelného čerpadla s montáží

  • Základem je dokončená objednávka na tepelné čerpadlo značky Panasonic, řady Aquarea, generace H, J nebo K.
  • Po odsouhlasené objednávce tepelného čerpadla Panasonic, řady Aquarea, generace H, J nebo K s montáži, Vám bude vystavena zálohová faktura na min. částku 30 % z celkové ceny.
  • Po složení smluvní zálohové částky na účet společnosti CIUR, uvedený na objednávce, Vám zašleme TV Panasonic (typ a hodnota uvedena výše).
  • Doprava TV Panasonic je individuální, lze ji zasmluvnit při objednávce.

V případě oprávněného odstoupení od smlouvy (objednávky) na uvedené tepelné čerpadlo od naší společnosti CIUR a.s., a to v rámci smluvních termínů ještě před montáží, pak Vám hodnota dárku za TV Panasonic bude odečtena ze zálohy, kterou jste složili na náš účet.

V případě oprávněného odstoupení od smlouvy (objednávky) na uvedené tepelné čerpadlo od naší společnosti CIUR a.s., a to v rámci smluvních termínů ještě před montáží, a nebudete souhlasit s odečtením hodnoty dárku ze zálohy, jste jako zákazník povinen vrátit dárek TV Panasonic**.

*(TV Panasonic TX-50LX650E 50“, typ platí do vyprodání zásob)¨
**(Pokud to bude možné, v případě vrácení dárku ideálně v originálním balení)

Akce trvá do 15.12. 2023, popřípadě do vyprodání zásob.

LETNÍ SLEVA 20 %

Vyplňte nezávaznou poptávku na klimatizaci nebo tepelné čerpadlo a žádejte slevu 20 %. Časově omezená nabídka.