Klimatizace více místností – Multisplit

Více obytných prostor – dům, kanceláře, menší hotel…

Sestava

1x venkovní jednotka, 2x až 5x vnitřní jednotka

Kombinace 2-5 vnitřních jednotek (např. nástěnné, kazetové, kanálové nebo parapetní) k jedné venkovní jednotce je ideální pro více místností. Systém Free Multi umožňuje spojení různých typů vnitřních jednotek s různou kapacitou. Max. délka Cu potrubí je 80 m. Umístění jednotek vždy pečlivě rozmýšlíme tak, aby chlazení probíhalo účinně a zároveň Vám jednotky nenarušily Váš prostor a interiér.

Chlazení i vytápění

Všechny jednotky lze zároveň využít pro přitápění v přechodovém podzimním a jarním období.

Instalace

Instalace multisplitu není složitá, je dobré ale vhodně naplánovat umístění vnitřních jednotek. Navrhneme vždy takové řešení, které bude vyhovovat Vašim požadavkům, bude splňovat výkonové nároky chlazeného prostoru a zároveň bude z hlediska instalace proveditelné. Je také důležité myslet na řešení odvodu kondenzátní vody, která při chlazení z jednotky vytéká. Potrubí propojující vnitřní a venkovní jednotku může být skryté či vedeno v lištách na povrchu. Veškeré potřebné informace ohledně přípravy před instalací Vám sdělíme před vlastní instalací.

Servis

Provádíme pravidelný záruční i pozáruční servis klimatizací, revize i čištění klimatizací.

Záruka

Poskytujeme záruku 5 let. Vice se dočtete ve všeobecných záručních podmínkách

Řešení větších prostor

Pro řešení větších prostor či specifických místností (serverovny) lze využít produktu z komerční řady.

Standardní průběh zakázky

Klimatizace Panasonic – Split pro jednu místnost

JEDNA MÍSTNOST

Vhodné pro:
jeden obytný prostor – pokoj, kancelář, prodejnu

VÍCE MÍSTNOSTÍ

Vhodné pro:
domy, kanceláře, menší hotely

Často kladené dotazy

Zajištujeme dodávky i montáž značkových klimatizací PANASONIC a to včetně servisu záručního i pozáručního. Neváhejte nás kontaktovat, připravíme pro Vás řešení na míru.

V první řadě je potřeba zjistit o jaký prostor se jedná. Zda chcete chladit jednu místnost či větší prostor, jaké jsou rozměry a další parametry chlazeného prostoru, účel využívání… Umíme řešit klimatizaci bytu, domu, kanceláře, ale i komerčních a průmyslových prostor, včetně serveroven.

Nejrychlejším a finančně nejvýhodnější řešením je nástěnná jednotka typu SPLIT.  Tzn. jedna venkovní a jedna vnitřní jednotka propojená chladivovým potrubím. Propojující potrubí je vedeno v lištách. Veškeré podrobnosti by Vám naši technici vysvětlili na obhlídce u Vás.

Dodáváme a montujeme značkové klimatizace PANASONIC, které zajistí nejen chlazení, ale i vytápění v přechodném období. Mohou být vybaveny systéme pro čištění vzduchu nanoeTM X, které jsou vhodné pro alergiky, eliminují viry bakterie a plísně nebo ovládáním přes chytrý telefon. Pro byty a domy využíváme produktů z rezidenční řady, pro rozsáhlejší řešení využíváme produkty komerční řady.

Nástěnné, kazetové, kanálové pro skrytou instalaci či parapetní. Nejčastější volbou jsou nástěnné jednotky, které jsou cenově nejvýhodnější, jejich instalace je jednoduchá a nevyžaduje žádné stavební úpravy.

Instalace klimatizace je pro zkušené odborníky velmi jednoduchá a rychlá. Náročnost záleží na vzdálenosti mezi jednotkami, přístupu a konstrukci zdí. Potrubí propojující vnitřní a venkovní jednotku může být skryté či vedeno v lištách na povrchu. Vždy je také důležité myslet na řešení odvodu kondenzátní vody, která při chlazení z jednotky vytéká. Veškeré potřebné informace ohledně přípravy před instalací Vám sdělíme před vlastní instalací.

Poskytujeme záruku na kompresory Panasonic 5 let, na zařízení 2 roky. Prodlouženou záruku poskytujeme za příplatek.

Zajišťujeme nejen montáž, ale i záruční a pozáruční servis.