Klimatizace jedné místnosti

Jeden obytný prostor – pokoj, kancelář, prodejna…

Sestava

1x venkovní jednotka, 1x vnitřní jednotka, 1x dálkový ovladač

Nejčastějším řešením klimatizace jedné místnosti je chlazení prostřednictvím tzv. SPLITu s nástěnnou vnitřní jednotkou. Skládá se tedy z venkovní jednotky, umístěné většinou na konzoli na zdi, balkónu, terase či střeše a jedné vnitřní jednotky umístěnou v interiéru např. nad oknem, dveřmi či volné zdi. Umístění jednotek vždy pečlivě rozmýšlíme tak, aby chlazení probíhalo účinně a zároveň Vám jednotky nenarušily Váš prostor a interiér.

Výběr vnitřních jednotek

Nabízíme širokou škálu vnitřních jednotek: nástěnné, kazetové, parapetní, kanálové i pro skrytou instalaci. Nástěnné od standardních až po designové včetně jednotek vybavených systémem čištění vzduchu nanoeTM X, který eliminuje viry, bakterie, plísně, zápach a některé nebezpečné látky. Vhodnou jednotku pro Váš prostor Vám doporučíme na obhlídce ZDARMA.

Chlazení i vytápění

Všechny jednotky lze zároveň využít pro přitápění v přechodovém podzimním a jarním období.

Instalace

Instalace klimatizace je pro zkušené odborníky velmi jednoduchá a rychlá. Náročnost záleží na vzdálenosti mezi jednotkami, přístupu a konstrukci zdí. Potrubí propojující vnitřní a venkovní jednotku může být skryté či vedeno v lištách na povrchu. Je také důležité myslet na řešení odvodu kondenzátní vody, která při chlazení z jednotky vytéká. Veškeré potřebné informace ohledně přípravy před instalací Vám sdělíme před vlastní instalací.

Servis

Provádíme pravidelný záruční i pozáruční servis klimatizací, revize i čištění klimatizací.

Záruka

Poskytujeme záruka na kompresory Panasonic 5 let, na zařízení 2 roky

Standardní průběh zakázky

Klimatizace Panasonic – Split pro jednu místnost

JEDNA MÍSTNOST

Vhodné pro:
jeden obytný prostor – pokoj, kancelář, prodejnu

VÍCE MÍSTNOSTÍ

Vhodné pro:
domy, kanceláře, menší hotely

Často kladené dotazy

Zajištujeme dodávky i montáž značkových klimatizací PANASONIC a to včetně servisu záručního i pozáručního. Neváhejte nás kontaktovat, připravíme pro Vás řešení na míru.

V první řadě je potřeba zjistit o jaký prostor se jedná. Zda chcete chladit jednu místnost či větší prostor, jaké jsou rozměry a další parametry chlazeného prostoru, účel využívání… Umíme řešit klimatizaci bytu, domu, kanceláře, ale i komerčních a průmyslových prostor, včetně serveroven.

Nejrychlejším a finančně nejvýhodnější řešením je nástěnná jednotka typu SPLIT.  Tzn. jedna venkovní a jedna vnitřní jednotka propojená chladivovým potrubím. Propojující potrubí je vedeno v lištách. Veškeré podrobnosti by Vám naši technici vysvětlili na obhlídce u Vás.

Dodáváme a montujeme značkové klimatizace PANASONIC, které zajistí nejen chlazení, ale i vytápění v přechodném období. Mohou být vybaveny systéme pro čištění vzduchu nanoeTM X, které jsou vhodné pro alergiky, eliminují viry bakterie a plísně nebo ovládáním přes chytrý telefon. Pro byty a domy využíváme produktů z rezidenční řady, pro rozsáhlejší řešení využíváme produkty komerční řady.

Nástěnné, kazetové, kanálové pro skrytou instalaci či parapetní. Nejčastější volbou jsou nástěnné jednotky, které jsou cenově nejvýhodnější, jejich instalace je jednoduchá a nevyžaduje žádné stavební úpravy.

Instalace klimatizace je pro zkušené odborníky velmi jednoduchá a rychlá. Náročnost záleží na vzdálenosti mezi jednotkami, přístupu a konstrukci zdí. Potrubí propojující vnitřní a venkovní jednotku může být skryté či vedeno v lištách na povrchu. Vždy je také důležité myslet na řešení odvodu kondenzátní vody, která při chlazení z jednotky vytéká. Veškeré potřebné informace ohledně přípravy před instalací Vám sdělíme před vlastní instalací.

Poskytujeme záruku na kompresory Panasonic 5 let, na zařízení 2 roky. Prodlouženou záruku poskytujeme za příplatek.

Zajišťujeme nejen montáž, ale i záruční a pozáruční servis.