Tepelné čerpadlo Panasonic Aquarea T‑CAP

Jednotka Aquarea T‑CAP je ideálním řešením pro modernizace i novostavby všude tam, kde je požadován vysoký výkon.

Panasonic tepelná čerpadla T-CAP

Kompletní řada jednotek Aquarea T‑CAP je ideální pro náhradu plynových nebo olejových kotlů a připojení k novému podlahovému topení, radiátorům nebo jednotkám fan coil. Řada jednotek Aquarea T‑CAP dokáže udržovat topný výkon tepelného čerpadla i při venkovní teplotě −20 °C1) bez pomocného elektrického ohřívače, a poskytuje tak vysoký topný výkon i při nízkých
venkovních teplotách.

Tepelné čerpadlo typ T-CAP pro chladné oblasti

Monoblok Aquarea T-CAP generace J s chladivem R32

Chladivo R32: „malá“ změna, která mění všechno

U monobloku je okruh chladiva uzavřený uvnitř venkovní jednotky, takže není potřeba řešit množství chladiva na jednotlivé místnosti.

Možnost dosažení teploty vody 65 °C *

Díky optimalizaci systému a chladicího okruhu může jednotka pracovat při vyšším tlaku a dodávat vodu o teplotě 65 °C.

* V případě, že dálkovým ovladačem nastavíte ΔT na hodnotu 15 °C a teplota okolního prostředí je mezi 5 °C a 20 °C, lze dosáhnout teploty teplé vody 65 °C. I v případě jednotek řady T‑CAP dojde k poklesu výkonu, když teplota vody dosáhne 65 °C.

Jak jednotka Aquarea T‑CAP udrží výkon i při venkovní teplotě –20 °C

Získali jsme patent na technologii, která dokáže zachovat topný výkon i při nízkých venkovních teplotách díky optimální regulaci, která se opírá o začlenění tepelného výměníku s dvojitým potrubím do chladicího okruhu.

Tepelný výměník s dvojitým potrubím
Ve vnitřní části trubky je chladivo s nízkým tlakem a nízkou teplotou.

Rozdělení tepelných čerpadel Panasonic

Představujeme vám inovativní řešení pro váš domov - Panasonic Aquarea. Ušetříte na nákladech instalace, zefektivníte svůj dům a redukujete spotřebu energie. Přináší to kladný přínos pro životní prostředí na mnoho let. Užijete si pohodlí a komfort v rozpočtu.

Vše v jednom Aquarea All in One
Tato řada inteligentně spojuje nejlepší technologii jednotky hydrokit s prvotřídním zásobníkem z nerezové oceli, který nevyžaduje údržbu.

Pro nové instalace, zejména pro ty s omezenými prostory
Nové tepelné čerpadlo Aquarea EcoFleX je průkopnické řešení, které spojuje vzduchovod kanálové jednotky s technologií nanoe™ X a poskytuje teplou vodu ohřátou pomocí rekuperace tepla, prostorové vytápění, prostorové chlazení a čistší vzduch. Vynikající účinnost a úspory energie s nízkými emisemi CO2.

Pro nové instalace a nízkoenergetické domy
Vynikající účinnost, úspory energie s minimální produkcí emisí CO2 a minimální prostorové nároky. Vyšší výkon s faktory COP až 5,33 (u jednotky generace J s výkonem 3 kW).

Pro extrémně nízké teploty, rekonstrukce a modernizace
Ideální k zajištění trvalého topného výkonu i při velmi nízkých teplotách. Tato řada dokáže udržovat topný výkon tepelného čerpadla i při venkovní teplotě −20 °C* bez pomocného elektrického ohřívače.

* Při teplotě průtoku 35 °C.

Aquarea HT

Pro dům se starými vysokoteplotními radiátory
Ideální pro modernizace: zelený zdroj energie funguje se stávajícími radiátory. Aquarea HT je nejvhodnějším řešením, neboť dokáže dodat výstupní vodu o teplotě 65 °C i při venkovních teplotách –15 °C.

Dotace Nová Zelená Úsporám

Klimatizace, tepelná čerpadla a přesná regulace vzduchu

Společnost CIUR a.s. je jedním z největších dodavatelů klimatizační techniky v České republice a na Slovensku. Divize TZB zastupuje řadu renomovaných značek se širokou škálou kvalitního a moderního sortimentu určeného pro větrání, topení či klimatizaci domácností i komerčních prostor. Působíme rovněž v oblasti speciálních provedení ovládání a regulace zařízení.

Poradenství zdarma

S výběrem vhodné klimatizace či tepelného čerpadla Vám rádi poradíme, navrhneme optimální výkon a typ zařízení, po obhlídce zdarma i umístění a stavební připravenost.

Zaměření zdarma

Zaměříme si vše potřebné na místě, probereme s Vámi Vaše požadavky a navrhneme ideální řešení pro Vás a Váš prostor.

Montáž na klíč

Instalaci provedou zkušení technici, zaškolí Vás v ovládání a vysvětlí Vám, jak se o zařízení starat.

Servis

Provádíme rychlý a kvalitní záruční i pozáruční servis klimatizací a tepelných čerpadel. Jsme stabilní firma, s námi budete mít zařízení vždy v pořádku.