Adiabatické vlhčení Evapack

Řada EvaPack účinně přeměňuje vodu na vodní páru pomocí adiabatického procesu. Panely jsou vyrobeny z neorganických skleněných vláken pro zabezpečení vysokých hygienických požadavků. Materiál se vyznačuje vlnitou strukturou s optimální geometrii pro zabezpečení vysoké účinnosti. Řada EvaPack využívá citelné teplo vzduchu k odpařování vody s vysokou účinností, zároveň se vyznačuje minimální tlakovou ztrátou. Vzduch je ochlazován a zvlhčován. Zvlhčovač EvaPack se snadno a rychle instaluje vzhledem ke své kompaktní konstrukci s maximálním půdorysným rozměrem 23,6 palce (tzn. potřebná odstupová vzdálenost pro servis pro vysunutí kazet jenom 600 mm). Konstrukce se vyznačuje snadno přístupnými zvlhčovacími kazetami a lze ji také snadno rozebrat, tím pádem se zjednodušuje servis a údržba.

  • Aplikace: průmyslové sklady, lakovny, sklady potravin, kancelářské budovy, datová centra, čisté prostory, adiabatické chlazení, volné chlazení (tzv. freecooling)
  • Funkce: EvaPack ™ byl navržen tak, aby získal nejvyšší kontaktní plochu vzduch / voda (až o 12% více než tradiční odpařovací zvlhčovače).
  • Možnosti provedení: DW = direct water tzn. přímé napojení vody bez recirkulace. RW = recirculated water tzn. s recirkulaci vody

Další výrobky značky Armstrong