Tepelná čerpadla VZDUCH – VZDUCH

Tepelné čerpadlo vzduch-vzduch odebírá energiivenkovního vzduchu a ohřívá vzduch uvnitř budovy. Není tedy třeba dopojovat na otopný systém, pouze instalujeme vnitřní jednotky v jednotlivých místnostech.

Oblíbeným řešením je instalace jedné výkonnější centrální mezistropní kanálové jednotky z komerční řady, ze které je teplý či studený vzduch rozveden do jednotlivých místností pomocí potrubí. Toto řešení je hojně využíváno u dřevostaveb. Ohřev vody může být pak zajištěn pomocí zásobníku PANASONIC DHW s vestavěným tepelným čerpadlem či jiným zdrojem. V případě potřeby nabízíme i řešení pro větší objekty, zde se pak využívají jednotky pro komerční využití.

Dodáváme a montujeme tepelná čerpadla VZDUCH-VZDUCH Panasonic v následujících provedeních:

SPLIT jedna vnitřní a jedna venkovní jednotka

Ideální pro jeden obytný prostor, kancelář či prodejnu. Nabízíme širokou škálu vnitřních jednotek, od standardních až po designové včetně jednotek vybavených systémem čištění vzduchu Nanoe a inteligentními sensory Econavi s detekcí slunečního záření a pohybu osob.

MULTISPLIT – FREE Multi: 2 až 5 vnitřních jednotek a jedna venkovní jednotka

Kombinace 2-5 vnitřních jednotek (např. nástěnné, kazetové, kanálové nebo parapetní) k jedné venkovní jednotce je ideální pro více místností. Systém Free Multi umožňuje spojení různých typů vnitřních jednotek s různou kapacitou. Max. délka Cu potrubí je 80m. Umístění jednotek vždy pečlivě rozmýšlíme tak, aby vytápění probíhalo účinně a zároveň Vám jednotky nenarušily Váš prostor a interiér.

Vytápění i chlazení:

Všechny jednotky lze zároveň využít pro chlazení v letních měsících.

Instalace:

Instalace multisplitu není složitá, je dobré ale vhodně naplánovat umístění vnitřních jednotek. Navrhneme vždy takové řešení, které bude vyhovovat Vašim požadavkům, bude splňovat výkonové nároky vytápěného prostoru a zároveň bude z hlediska instalace proveditelné. Je také důležité myslet na řešení odvodu kondenzátní vody, která z jednotky vytéká při případném chlazení. Potrubí propojující vnitřní a venkovní jednotku může být skryté či vedeno v lištách na povrchu. Veškeré potřebné informace ohledně přípravy před instalací Vám sdělíme před vlastní instalací.

Servis:

Provádíme pravidelný záruční i pozáruční servis klimatizací, revize i čištění tepelných čerpadel vzduch-vzduch.

LETNÍ SLEVA 20 %

Vyplňte nezávaznou poptávku na klimatizaci nebo tepelné čerpadlo a žádejte slevu 20 %. Časově omezená nabídka.