Tepelná čerpadla VZDUCH – VZDUCH

Tepelné čerpadlo vzduch-vzduch odebírá energiivenkovního vzduchu a ohřívá vzduch uvnitř budovy. Není tedy třeba dopojovat na otopný systém, pouze instalujeme vnitřní jednotky v jednotlivých místnostech.

Oblíbeným řešením je instalace jedné výkonnější centrální mezistropní kanálové jednotky z komerční řady, ze které je teplý či studený vzduch rozveden do jednotlivých místností pomocí potrubí. Toto řešení je hojně využíváno u dřevostaveb. Ohřev vody může být pak zajištěn pomocí zásobníku PANASONIC DHW s vestavěným tepelným čerpadlem či jiným zdrojem. V případě potřeby nabízíme i řešení pro větší objekty, zde se pak využívají jednotky pro komerční využití.

Dodáváme a montujeme tepelná čerpadla VZDUCH-VZDUCH Panasonic v následujících provedeních:

SPLIT jedna vnitřní a jedna venkovní jednotka

Ideální pro jeden obytný prostor, kancelář či prodejnu. Nabízíme širokou škálu vnitřních jednotek, od standardních až po designové včetně jednotek vybavených systémem čištění vzduchu Nanoe a inteligentními sensory Econavi s detekcí slunečního záření a pohybu osob.

MULTISPLIT – FREE Multi: 2 až 5 vnitřních jednotek a jedna venkovní jednotka

Kombinace 2-5 vnitřních jednotek (např. nástěnné, kazetové, kanálové nebo parapetní) k jedné venkovní jednotce je ideální pro více místností. Systém Free Multi umožňuje spojení různých typů vnitřních jednotek s různou kapacitou. Max. délka Cu potrubí je 80m. Umístění jednotek vždy pečlivě rozmýšlíme tak, aby vytápění probíhalo účinně a zároveň Vám jednotky nenarušily Váš prostor a interiér.

Vytápění i chlazení:

Všechny jednotky lze zároveň využít pro chlazení v letních měsících.

Instalace:

Instalace multisplitu není složitá, je dobré ale vhodně naplánovat umístění vnitřních jednotek. Navrhneme vždy takové řešení, které bude vyhovovat Vašim požadavkům, bude splňovat výkonové nároky vytápěného prostoru a zároveň bude z hlediska instalace proveditelné. Je také důležité myslet na řešení odvodu kondenzátní vody, která z jednotky vytéká při případném chlazení. Potrubí propojující vnitřní a venkovní jednotku může být skryté či vedeno v lištách na povrchu. Veškeré potřebné informace ohledně přípravy před instalací Vám sdělíme před vlastní instalací.

Servis:

Provádíme pravidelný záruční i pozáruční servis klimatizací, revize i čištění tepelných čerpadel vzduch-vzduch.

Akce TV Panasonic

Informace pro zákazníky společnosti CIUR:

Televizi, jako dárek, nabízíme ke každému čerpadlu značky Panasonic, řady Aquarea, generace H, J nebo K, dodávka s montáží.

Podmínka dodání TV Panasonic* v hodnotě 9.000,- Kč

Dodávka tepelného čerpadla s montáží

  • Základem je dokončená objednávka na tepelné čerpadlo značky Panasonic, řady Aquarea, generace H, J nebo K.
  • Po odsouhlasené objednávce tepelného čerpadla Panasonic, řady Aquarea, generace H, J nebo K s montáži, Vám bude vystavena zálohová faktura na min. částku 30 % z celkové ceny.
  • Po složení smluvní zálohové částky na účet společnosti CIUR, uvedený na objednávce, Vám zašleme TV Panasonic (typ a hodnota uvedena výše).
  • Doprava TV Panasonic je individuální, lze ji zasmluvnit při objednávce.

V případě oprávněného odstoupení od smlouvy (objednávky) na uvedené tepelné čerpadlo od naší společnosti CIUR a.s., a to v rámci smluvních termínů ještě před montáží, pak Vám hodnota dárku za TV Panasonic bude odečtena ze zálohy, kterou jste složili na náš účet.

V případě oprávněného odstoupení od smlouvy (objednávky) na uvedené tepelné čerpadlo od naší společnosti CIUR a.s., a to v rámci smluvních termínů ještě před montáží, a nebudete souhlasit s odečtením hodnoty dárku ze zálohy, jste jako zákazník povinen vrátit dárek TV Panasonic**.

*(TV Panasonic TX-50LX650E 50“, typ platí do vyprodání zásob)¨
**(Pokud to bude možné, v případě vrácení dárku ideálně v originálním balení)

Akce trvá do 15.12. 2023, popřípadě do vyprodání zásob.

LETNÍ SLEVA 20 %

Vyplňte nezávaznou poptávku na klimatizaci nebo tepelné čerpadlo a žádejte slevu 20 %. Časově omezená nabídka.